BioBizz Trypack Hydro, 3x250ml

Zvýhodněná sada hnojiv a přísad pro 100% bio hydroponické pěstování rostlin. BioBizz Try-Pack obsahuje 250ml lahvičky Top-Max, Bio-Heaven, Bio-Bloom.

Koupit

849 CZK
včetně DPH

Kód: BIZZPACKHYDRO

BioBizz Hydro Pack je základní organická sada produktů optimalizovaná pro pěstování v hydroponických systémech. Samozřejmě, že všechny produkty v cenově zvýhodněném setu jsou použitelné i pro jiné pěstební metody (hlína, kokos).

Balení BioBizz Try Pack Hydro obsahuje:

250ml BioBizz Bio-Bloom

Základní květové hnojivo Bio-Bloom obsahuje vyvážený poměr dusíku, fosforu a draslíku. Bio-Bloom je také obohacen o důležité stopové prvky, aminokyseliny a přírodní hormony. Podporuje bujné květenství.

250ml BioBizz Top Max

Organický stimulátor BioBizz Top-Max je určen pro období květu. Zvětšuje květy, zvyšuje příjem živin, plody jsou sladší a chutnější.

250ml BioBizz Bio Heaven

Všestranný stimulátor BioBizz Bio-Heaven je vhodný pro celou dobu růstové i květové fáze. Obsahuje účinné biostimulanty, hlavně aminokyseliny, získané přírodní fermentací a hydrolýzou. Ty podporují kvalitní strukturu, rychlý příjem živin a hlavně přirozené metabolické procesy v rostlině.

Všechny uvedené přípravky můžete bez problémů používat v automatické závlaze. Sada BioBizz Trypack Hydro je vhodná pro všechny typy pěstebních médií. Zálivku tvořenou organickými hnojivy spotřebujte do 24 hodin.

Dávkování: /viz dokumenty

Skladujte při pokojové teplotě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí. Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte.