Advanced Nutrients pH Perfect Sensi Bloom Part B 5 L

Základní květové hnojivo Advance Nutrients s automatickým vyrovnání hladiny pH technologií pH Perfect

Koupit

1 799 CZK
včetně DPH

Kód: 6151-20EU

Jste unaveni z pH jak si dělá co chce? Skáče Vám do neskutečných čísel? Už Vás omrzelo každotýdenní měření? Máme pro Vás dobré zprávy. Toto základní výživné hnojivo pro Vás vytvoří záchranou síť, dokonale udrží vaše pH na dokonalé hladine, aniž by jste objetovali jakýkoliv čas práci. Bude to za Vás dělat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. To znamená, už žádné další výchylky, nikdy. Stačí to už jenom zmixovat. Ale počkejte, je toho více! PH perfect sensi grow A+B ve skutečnosti obsahuje 5 dalších prémiových produktů v 1, což znamená, že tato sloučenina Vám ušetří nejen tisíce korun ročně, ale i mnoho minut života.

Sensi grow A+B je dvousložková vyživovací sloučenina, která je neuvěřitelně lehká k použití. Jediné co musíte udělat je odměřit obě složky a zmixovat je podle instrukcí na láhvi a voilá. Připraveno k hnojení. Jelikož Sensi Grow A+B obsahujen pH Perfect Advance Nutrients složku, tak Vaše pH bude konstantně udržováno na hladině optimálního vzrůstu.

Technologie pH Perfect ® . . .
Patentovaný vědecký objev, který přinesl revoluci v tisících zahrad po celém světě .
Když přidáte pH Perfect do svého arsenálu hnojiv, můžete tak:

  • Chránit své rostliny před náhlými výkyvy pH . . . Vaše rostliny se tak mohou i nadále soustředit na vývoj svěžího olistění a plných, silných pupenů.

  • Odpoutat se od pH měřičů . . . Nejúčinnějším způsobem, jak zastavit úpravě hodnoty pH. Vaše živiny zůstanou v ideální hladině pH!

  • Eliminovat potřebu přísad vyrovnání pH hladiny... Pamatujte, že vaše pH se automaticky upraví v její ideální kyselosti

A bude to ještě lepší- bezbariérové pH zajistí, aby vaše rostliny přijímaly to, co potřebují, aby se jim dařilo!

Když použijete Sensi-Grow / Bloom A&B, získáváte aumotaicky také:
1, Wet Betty - naše cenná neiontová povrchově aktivní látka. Povrchově aktivní látka zmírňuje napětí v tekutinách, aby se vaše rostliny mohly živit volněji. Přemýšlejte o tom jako o způsobu, jak odstranit tření. Je to rozdíl mezi starým vlakem na rezavé trati a japonským vlakem s kuličkami, který používá k pohybu elektromagnety, takže může plout vzduchem stovky mil za hodinu. Jde o to, že většinu povrchově aktivních látek lze snadno nahradit mýdlovým mýdlem, protože nejsou prozkoumány a vyvinuty pro konkrétní typ rostlin, které pěstujete. Wet Betty, na druhé straně, byla pečlivě prozkoumána a vyvinuta po dobu 1000 hodin testů tkáňových vzorků specifických pro rostliny. A získáte to zdarma, když si koupíte Sensi-Grow / Bloom A&B.
2, H-2 (Humáty) "babičky Enggy" - humáty i fulváty, které používáme, pocházejí z Leonarditu, vzácné vulkanické horniny, která je jednou z nejvíce minerálně bohatých látek na planetě. Humáty podpoří klíčení semen a růst kořenů, stejně jako zvýší sílu chelatace.
3, F-1 (Fulvates) od "babičky Enggy" - fulváty zvyšují propustnost rostlinných membrán. Ty budou pracovat ruku v ruce s Wet Betty, aby vaše rostliny mohly krmit bez námahy. Stejně jako naše Humáty a všechny naše produkty byly i fulváty, které jsme vybrali, pečlivě testovány a vybrány pro typy rostlin, které pěstujete.
4, 20 aminokyselin ve formě L - i když v současné době nejde o samostatný produkt, začleňujeme je do Sensi-Grow./Bloom A&B, abychom vám přinesli ještě větší hodnotu. Tyto speciální aminokyseliny ve formě L jsou zdroji růstu rostlin. Pouze jeden z nich, L-tryptofan, má potenciál uvolňovat látky zvyšující květ, které vám mohou poskytnout nejtěžší sklizeň vašeho života. A dalších 19 je zahrnuto. (Je důležité si uvědomit, že aminokyseliny L-Form jsou mnohem lepší než aminokyseliny D-Form, které dnes používá většina společností s hydroponickými živinami. Rostliny k plnému potenciálu potřebují zhruba 16 elemtů:

Ze vzduchu, vody a půdy vaše rostliny získají:
Uhlík (C)
Kyslík (O)
Vodík (H)
Dusík (N)
Z půdy a hnojiv vaše rostliny získají:
Fosfor (P)
Draslík (K)
Vápník (Ca)
Hořčík (M)
Síra (S)
Bor (B)
Chlor (CI)
Měď (Cu)
Železo (Fe)
Mangan (Mn)
Molybden (Mo)
Zinek (Zn)

Všechny vyjmenované složky přitom obsahuje Advanced Nutrients pH Perfect Sensi Bloom a jak už jsme říkali, tyto složky jsou pro
růst rostliny klíčové. Můžete si tedy být jistí, že Advanced Nutrients pH Perfect Sensi Bloom nabídne vaší rostlině přesně to,
co potřebuje.

Sensi Grow lze použít ve všech hydroponních i aeroponních aplikacích, v systémech s kapkovou závlahou, NFT atd., v jakékoliv
půdě, a to bez ohledu na pěstební médium