T.A. Fulvic (Diamond Nectar) 500ml

T.A. Fulvic (Diamond Nectar) 500ml

Organický stimulátor Diamond Nectar od General Hydroponics pro růstovou fázi. Směs huminových a fulvických kyselin pro snazší vstřebání živin. Objem 500ml.

Koupit

479 CZK
včetně DPH

Kód: TCAD02002

Diamond Nectar je exkluzivní extrakt fulvokyselin a huminokyselin. Ideálně funguje dohromady s komplexními živinami, jako jsou např. Flora Series. Diamond Nectar zajišťuje dopravu živin do všech částí rostliny (kořeny, stonky, listy, květy i plody). Podporuje rychlejší a kvalitnější sklizeň, zvyšuje odolnost proti chorobám.

U hydroponického pěstování anebo kultivace bez půdy pomáhá vytvářet prostředí, které je půdním podmínkám bližší. General Hydroponics Diamond Nectar je vhodný pro pěstování v hlíně i hydru.

Dávkování: Lze používat jako postřik na listy nebo součást zálivky - do zálivky (2-3 ml na 1 litr vody) nebo jako postřik na listy (3 ml na 1 litr vody) od doby kdy rostlina má už první listy až do začátku květu.

100% univerzální doplněk pro všechny pěstební metody.

.

Skladujte dobře uzavřené na chladu-vzdorném místě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí. Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte.