AH Enzymes+ Advanced Natural Power 500ml

Enzymatický doplněk základní výživy, AH Advanced Natural Power Enzymes+ zvyšuje příjem kyslíku a živin, odbourává odumřelé části rostlin.

Koupit

379 CZK
včetně DPH

Kód: AHNP03050

Advanced Natural Power Enzymes+ je enzymatický přípravek, který se používá jako doplněk při pěstování rostlin. Používáním Enzymes+ zvýšíte příjem kyslíku u kořenů rostlin, aktivujete přátelské mikroorganismy v pěstebním médiu, které zajišťují lepší vstřebávání živin a pomáhají odstraňovat sedavé soli a rozkládat zbytky mrtvých kořenů, a zvýšíte příjem živin celkově.

Enzymy odbourávají odumřelé části kořenů a další biologický materiál a veškeré živiny z něj vrátí zpět rostlinám. Doplněk Advanced Natural Power Enzymes+ je 100 % biologický přípravek, který používejte společně se základními hnojivy Dutch Formula Grow, Bloom a Micro a dalšími doplňky z řady Advanced Natural Power jako je Root stimulator a Growth/Bloom Excellerator.

Dávkování:

  • Míchejte v poměru 1ml/1l vody
  • Doporučujeme kombinovat s Root stimulátorem a Growth/Bloom excelleratorem
  • Zálivku spotřebujte do 24 hodin Skladujte dobře uzavřené na chladu-vzdorném místě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí. Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte.