Hesi Starterbox Coco, celkový objem 3,61L

Kompletní a zvýhodněná sada hnojiv Hesi Starter box Coco je určena pro pěstování rostlin v kokosu. Základní výživa a doplňky. Celkový objem 3,61L

Koupit

1 809 CZK
včetně DPH

Kód: HE54

Set hnojiv Hesi Starter box obsahuje všechny potřebné živiny a jiné důležité látky pro pěstování v kokosovém substrátu na cca 1 metru čtverečním.

Balení Hesi Starter Box Coco obsahuje základní výživu 1x Hesi Coco 1000ml, 1x kořenový stimulátor Root Complex 500ml, 1x růstový stimulátor SuperVit 10ml, 1x enzymy PowerZyme 500ml, 1x růstové hnojivo TNT Complex 500ml. Součástí jsou také lahvičky 1x PK 13/14 1000ml a 1x květový stimulátor Hesi Boost 100ml.

Zvýhodněná sada hnojiv Hesi pro pěstování v kokosových substrátech

Hnojiva a doplňky v cenově zvýhodněné sadě Starter box Coco od Hesi jsou univerzální a lze je použít pro pěstování v jakémkoliv kokosovém substrátu.

  • Kapalné základní hnojivo Hesi Coco je určeno pro celý cyklus rostliny.
  • Hesi Root Complex je kořenový stimulátor pro první týdny, který aktivuje půdní bakterie, zvyšuje příjem živin, posilňuje rostlinu a snižuje dopady stresů.
  • Na pěstování rostlin v kokosových substrátech je vhodný i Hesi TNT Complex (na růstovou fázi),
  • Součástí balení je i Hesi PK 13-14 s nadstandardní dávkou fosforu a draslíku.
  • Hesi Supervit se aplikuje po celý cyklus a vylepšuje metabolismus i zdraví rostliny, zvyšuje úrodu.
  • Organický stimulátor květu Hesi Boost zrychluje a podporuje kvetení, protože obsahuje přírodní enzymy, minerály, stopové prvky a základní živiny.
  • Enzymatický doplněk Hesi Powerzyme rozkládá zbytky uhynulých kořenů a podporuje rozvoj nových.
Dávkování: /viz. dokumenty

Skladujte dobře uzavřené na chladu-vzdorném místě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí. Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte.