Hesi Hydro Bloom, 5L

Základní výživa Hesi Hydro Bloom obsahuje vyšší koncentraci fosforu a draslíku. Je určena jen pro hydroponické pěstování rostlin v květovém období.

Koupit

739 CZK
včetně DPH

Kód: HE32

Hydroponické květové hnojivo Hesi Hydro Bloom je bohaté na základní živiny dusík a hlavně draslík s fosforem. Rostlina potřebuje v období květu hlavně fosfor a draslík, díky kterým může rozvinout bohaté květenství. Hesi Hydro Bloom je obohacen o vitamíny, stopové prvky a další nezbytné látky.

Živiny jsou rychle a snadno vstřebatelné. Hesi Hydro Bloom je určeno pouze pro hydrokultivaci a navazuje na Hesi Hydro Growth. V druhé části květové fáze je vhodné výživu doplnit o další PK 13-14 živiny, enzymy Hesi PowerZym a Hesi Super Vit.

Optimálních výsledků dosáhnete v kombinaci s doplňky Hesi dle doporučeného dávkování v galerii obrázků. Narozdíl od konkurenčních značek není třeba kupovat dvě láhve, ale pouze jednu. 

Dávkování: /viz. dokumenty

  • Míchejte v poměru 5ml/1l vody
  • Nutná korekce pH za pomocí pH+ nebo pH-. Optimální hodnoty pro květovou fázi jsou u pH 5,8 - 6,2
  • Hesi Hydro Bloom rozpuštěné ve vodovodní vodě se pohybuje mezi 0.9 - 1.6 mS
Skladujte dobře uzavřené na chladu-vzdorném místě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí. Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte.