Hesi Phosphorus Plus, 5L

Základní květové hnojivo Hesi Phosphorus Plus podporuje bohatší květy a objemnější sklizně. Používá se při kultivaci v půdních substrátech v posledních 4 týdnech květu.

Koupit

769 CZK
včetně DPH

Kód: HE20

Hesi Phosphorus poskytuje rostlinám extra fosfor a draslík. Hnojivo je vhodné jak pro indoor, tak pro outdoor

Hesi Phosphorus poskytuje rostlinám extra fosfor a draslík. Hnojivo je vhodné jak pro indoor, tak pro outdoor pěstování mnoha druhů rostlin. Určeno pro hlínu a půdní substráty.

Všechny rostliny v květové fázi vyžadují zvýšenou dávku fosforu a draslíku. Hesi Phosphorus Plus, 500ml dodává tyto látky ve správném množství a ve správném čase. Přípravek je vhodný i pro rostliny, které projevují známky fosforové nebo draslíkové nedostatečnosti.

Všechny přísady v Hesi Phosphor Plus jsou nejvyšší kvality a rostlina je dobře a rychle vstřebává.

Perfektní výsledky zajistí kombinace s Hesi Bloom Complex. Ojedinělá pH korekce obsažená v Hesi Bloom Complex se naplno aktivuje při použití s Hesi Phosphor Plus.

Dávkování: /viz. dokumenty

  • Míchejte v poměru 25ml/1L vody a od 4. týdne květenstv
  • Hesi Fosfor plus je určený pro použití v půdních substrátech a používá se společně s přípravkem Hesi Boost a Hesi Bloom Complex
Skladujte dobře uzavřené na chladu-vzdorném místě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí. Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte.