Canna Flush, 5L

Canna Flush, 5L

Účinný doplněk na odstranění nadbytečných solí z rostliny a pěstebního systému. Canna Flush vylepšuje chuť plodů. Objem 5 litr.

Koupit

1 349 CZK
včetně DPH

Kód: C-FL0500

Proplachlovací přípravek Canna Flush pomáhá rostlinám při přehnojení nebo při finálních fázích před sklizní. Tento doplněk rozpouští usazené soli v pěstebním médiu i v rostlině. Používá se při všech pěstebních metodách.

Kdy Canna Flush použít? Pojdme se na to společně podívat

  • Použití v půdě a půdních mixech: - předtím než budete přidávat zálivku, přidejte 20 ml přípravku Canna Flush na 10l vody. Jednu zálivku udělejte pouze z čisté vody a dodržte frekvenci zalévání. Poté přihnojujte dle obvyklého dávkování.
  • Použití v hydroponických systémech (otevřené): - přidejte 40 ml přípravku Canna Flush na 10l vody do poslední denní zálivky a nechte 10-20% zálivky odtéci. Jednu zálivku udělejte pouze z čisté vody a nechte odtéci. Následující den začněte přihnojovat podle obvyklého dávkování (10-20% nechte odtéci).
  • Použití před sklizní (pouze pro jednoleté rostliny): - začněte proplachovat týden nebo dva před sklizní a dávkujte dle výše uvedených modelů do zálivky jednou týdně. Do doby sklizně dodržujte obvyklé dávkování.
  • Použití při čištění interního média: - CANNA FLUSH je vhodný pro čištění inertních pěstebních médií, které se používají opakovaně (např. keramzit).

Dávkování: /viz. dokumenty

  • Přidejte 4ml do 1l vody z vodovodu.
  • Ponechte médium po dobu 24 hodin nasáknout roztokem a pak propláchněte stejným množstvím čisté vody. V případě potřeby postup opakujte.

 

Skladujte dobře uzavřené na chladu-vzdorném místě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí. Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte.