Canna Hydro Vega A+B HW, 10L

Dvousložková základní růstová výživa rostlin, Canna Hydro Vega A+B, 10L je speciálně určena pro pěstování v odtokových zavlažovacích systémech. HARD WATER! - pro "těžkou" vodu

Koupit

2 449 CZK
včetně DPH

Kód: C-SV-10

Hnojivo Canna Hydro Vega A+B je hnojivo bohaté na přímo vstřebatelné dusíkaté prvky. Základní živiny Canna Hydro Vega A+B byly vyvinuty pro rychle rostoucí rostliny ve fázi růstu. Hnojivo se používá ve všech typech inertních médií. Kompletní absorpce živin a vody je garantována od začátku pěstování, protože HYDRO Vega je bohatá na přímo absorbovatelné dusíkaté prvky, vysoce kvalitní EDDHA železné chaláty a stopové prvky.

Hnojivo je určeno především pro hydroponické systémy s odtokem zálivky (run to waste). Obsahuje optimální poměr základních živin, nezbytné stopové prvky a výtažek z řas.

HW = znamená hard water-tvrdá voda. EC vody pro zálivku před přidáním hnojiva je vyšší než 0,5mS.

Dávkování: /viz. dokumenty

  • Do nádoby s vodou přidejte Hydro Vega A v poměru ředění 4ml/1l vody a poté přidejte Hydro Vega B v poměru 4ml/1l vody. Opět vše řádně promíchejte. Směs ponechte odstát několik hodin.
  • Při intenzivním pěstování přihnojujte rostlinu kapáním 1-3 krát denně a ujistěte se, že odvodnění bude mezi 10% a 20% nebo jen propláchněte vodou každé 1-2 týdny.
  • EC Hydro Vega Hard rozpuštěné ve (vodovodní) vodě se různí mezi 1.2 - 2.0 mS
  • Doporučené pH: 5.2 - 6.2

 

Skladujte v chladu-vzdorném místě (UV light rozbíjí železité cheláty v živné látce). Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí. Po otevření má omezenou skladovatelnost.