Plagron Seedbox, komplet pro semínka a sazenice

Sada Plagron Seedbox je kompletní kit pro klíčení semen s maximální úspěšností. Obsahuje speciální roztok Seedbooster, 12 sadbovacích válečků a plastový sadbovač.

Koupit

675 CZK
včetně DPH

Kód: A30954

Velmi povedený a kompaktní set pro klíčení semen určen všem těm, kterým záleží na úspěšném startu svých rostlin.

Uvnitř setu naleznete sadbovač s průhledným krytem, 12 sadbovacích válečků a lahvičku unikátního Plagron Seedbooster. Pokud budete postupovat podle návodu, z vašich semen se vyvinou perfektní rostliny.

Koncentrovaný roztok obsahuje ochranný protiplísňový enzym, který pronikne obalem i těch nejtvrdších semen a povzbudí je ke klíčení.

Lehký návod k použití:

Nalijte obsah Seedboosteru do odměrky. Přidejte 250 ml vlažné vody a řádně promíchejte. Rovnoměrně zaplavte připravenou směsí zakořeňovací válečky v sadbovači a počkejte pár minut, dokud si válečky nenasáknou všechen roztok. Poté čistými rukami vložte semeno do středu válečku a opatrně jej zatlačte dolů přibližně 5 mm hluboko. Přikryjte průhledným víkem a umístěte do místnosti s teplotou 20 - 24 °C.

Po 1 až 5 dnech, kdy začne semeno klíčit, přemístěte průhledný kryt tak, abyste umožnili mladým sazenicím dýchat a zajistěte rostlinám dostatek světla. Jakmile začnou kořeny prorůstat médiem, je ten správný čas na přesazení

Plagron Seedbox obsahuje:

  • sadbovač s průhledným víkem
  • 12x kokosové tablety
  • přípravek Plagron Seedbooster 250ml který pomáhá klíčení semen

S Plagronem Seedbox vyklíčí většinou úplně všechno!