Plagron Hydro A+B, 10L

Hydroponické hnojivo Plagron Hydro A+B je vhodné pro všechny typy inertních substrátů a zavlažovacích systémů a je určeno pouze pro hydroponickou kultivaci při růstovém i květovém období. Objem 2x 10 litrů.

Koupit

2 499 CZK
včetně DPH

Kód: A31121

Toto základní hnojivo je určeno na hydroponické pěstování rostlin ve všech inertních substrátech (Grodan, Mapito, keramzit aj.) a v jakýchkoliv zavlažovacích systémech, včetně těch kapilárových. Plagron Hydro A+B je vysoce koncentrované biominerální hnojivo, které se používá pro hnojení v růstové i květové fázi rostlin v hydroponických pěstebních substrátech.

Koncentrované hydroponické hnojivo obsahuje živiny v dobře rozpustné a pro rostliny rychle vstřebatelné formě. Obě složky používáme po celou dobu živení a ve stejném poměru.

  • Hydro A obsahuje kromě dusíku a draslíku (NPK=5-0-2) ještě vápník.
  • Hydro B dodává rostlinám i fosfor (NPK=2-5-9)

Kombinace Hydro A+B a univerzálních doplňků Plagron přináší maximální využití potenciálu pěstovaných rostlin. Pro silnější kořenový systém použijte Power Roots, pro enzymatickou injekci poslouží Pure Zym. Úžasné účinný Green Sensation zajistí bohaté květenství s kompaktními a voňavými květy. U plodonosných rostlin napomůže ztěžknutí plodů.

Dávkování: /viz. dokumenty

  • Míchejte v poměru 1.5-2.5ml/1l vody dle fáze vývoje
  • Obě složky se používají vždy současně ve vyrovnaném poměru. Při přípravě zálivky je ale třeba nejdříve ve vodě rozmíchat hnojivo A a teprve když je dobře rozpuštěné, přidává se hnojivo B.
  • Hnojivo Plagron Hydro A+B je vhodné pro všechny typy hydroponických systémů (nezanáší kapilárový systém
  • Hydro A používejte vždy v kombinaci s Hydro B v poměru 1:1
  • Hodnoty pH doporučujeme pravidelně kontrolovat.
Skladujte dobře uzavřené na chladu-vzdorném místě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí. Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte.