Plagron Alga Bloom, 1L

Základní květové hnojivo Plagron Alga Bloom dopomáhá rostlinám ke kompaktním a bohatým květům a plodům. 100% bio živiny. Objem 1l

Koupit

459 CZK
včetně DPH

Kód: A30118

Plagron Alga Bloom je základní organická výživa pro období květu. Toto hnojivo se vyrábí z mořských řas- a obsahuje přesně vyvážený poměr dusíku, fosforu a draslíku (dostatek fosforu pomáhá tvorbě silných a mohutných květů a dostatek draslíku zase zabezpečuje správnou látkovou výměnu v rostlině a tedy i přísun energie, která je pro toto období nezbytná.

 Plagron Alga Bloom zvyšuje obranyschopnost rostliny a podporuje přirozenou cestou tvorbu chlorofylu), aminokyseliny, hořčík, síru, vápník a stopové prvky (Fe, B, Mo, Cu, Mn, Zn), které rostlina snadno vstřebává. Složení a poměr prvků v hnojivu Plagron Alga Bloom vám zajistí maximální péči o rostlinu v období květu.

 Hnojivo Plagron Alga Bloom není vhodné do kapilárové závlahy a je ideální především pro outdoor pěstování v půdě a půdních mixech Plagron Allmix, Royalmix, Batmix, Promix.

Dávkování: /vit. dokumenty

  • Po smíchání s vodou 4ml/l se používá hlavně jako zálivka nebo postřik na listy.
  • 100% bio Plagron Alga Bloom napomáhá rostlinám k bohatému kvetení a kompaktnosti květů.
  • Zálivku s Alga Bloom je třeba spotřebovat do 24 hodin!

Doporučujeme mixovat s ostatními hnojivy z řady Alga a univerzálními doplňky Plagron Vita Race, Power Roots Green Sensation.

N-P-K = 3-2-5.

Skladujte dobře uzavřené na chladu-vzdorném místě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí. Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte.