Neudosan 500ml

Neudosan 500ml

Koncentrovaný biologický insekticid Neudosan AF 250ml proti žravým a savým škůdcům. Vhodný pro ovoce, zeleninu, rostliny, stromy. Přírodní přípravek.

Koupit

400 CZK
včetně DPH

Kód: CHEM-30-1

Přírodní postřikový insekticid Neudosan AF je určen k likvidaci mšic, svilušek, molic a dalšího škodlivého hmyzu. Díky nulové nebezpečnosti pro své okolí je ideálním likvidátorem žravých a savých škůdců nejen na zahradách a v sklenících, ale i v bytech a kancelářích. Tato bio ochrana rostlin se aplikuje se postřikem na napadené části rostlin. Po aplikaci na zeleninu nebo ovoce je možno plody konzumovat okamžitě.

Biologický insekticid Neudosan AF 500ml ve formě emulgovatelného koncentrátu obsahuje soli přírodních mastných kyselin. Neobsahuje žádné nebezpečné chemikálie, je šetrný k prospěšným organismům i člověku, v přírodě se rychle odbourává. Doporučené dávkování cca 20ml na 1 litr vody, postřikuje se při nižších denních teplotách. K dispozici jako koncentrát o objemu 250ml. Dávkování: koncentrát se aplikuje v roztoku 20 ml/1 litr vody. Rostliny důkladně postříkat. Ochranná lhůta: 0